Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

STANOWISKA ORAZ TARLISKA NA CZĘSTOCICACH

Na zbiorniku Częstocice wyznaczono 3 tarliska, które oznaczono tablicami. Dwa od strony ul. Żeromskiego oraz jedno od strony byłych już torów. Oczywiście w tych miejscach obowiązuje zakaz wędkowania. Na zbiorniku przybyło również 30 stanowisk wędkarskich, wykonanych z płyt chodnikowych.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • toldi1929 Data dodania: 4 lata temu Oceń: 1 + / -

    Fajnie, że ktoś docenia pracę, jaką wykonaliśmy. Był pomysł, aby ten zbiornik był No Kill, ale to nie takie proste. A szkoda. Spójrzmy na Zochcinek - dzięki uprzejmości koła w Opatowie zrobiliśmy tam zawody - pierwsze miejsce 14 kg ryb, największa ryba zawodów 7 kg. A u nas pretensje, że karp za mały puszczony, że karaś to g... nie ryba, stanowiska za nisko itp itp. Na szczęście słychać też sporo pozytywnych głosów. Coraz więcej ludzi chce iść na ryby, a nie po ryby.

  • adamos25 Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

    adamos25

    Dobra robota nareszcie coś dobrego i potrzebnego zrobiono dla tego zbiornika , jeszcze tylko dorobienie i częstsze kontrole aby mięsiarze nie wyłapali tego , szacuneczek .Bardzo dobry pomysł ze zwiększeniem wymiarów ochronnych / tyle ze za późno TROCHĘ powinno być to po pierwszym zarybieniu /ogólnie mówiąc to ten zbiornik powinien być akwenem NOT KIL aby człowiek mógł odpocząć nad woda i powędkować czyż to nie piękne jak ryba bierze ??? Dziękuję wędkarz.