0

ZAWODY Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA SZKÓŁKI WĘDKARSKIEJ

Aktualności | 2017-09-10 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

Zapraszamy wszystkich uczestników szkółki wędkarskiej na Zawody Spławikowe. Odbędą się one 16 września na zbiorniku Częstocice. Zbiórka o godzinie 8:00. Liczymy na Waszą obecność.... więcej

ZAWODY REJONU IV WYGRANE

Aktualności | 2017-09-04 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

3 września "Hucie" drużyna w składzie : Paweł Książka, Piotr Kotaś oraz Wojciech Kotaś wygrała zawody rejonowe. Za tydzień na zbiorniku Chorzewa powalczą w finale. Nasza druga drużyna - Szymon Gaweł, Ireneusz Kapusta, Patryk Rzepka zakończyła zawody na trzecim miejscu. Gratulacje i powodzenia w finale.... więcej

MISTRZOSTWA KOŁA W WĘDKARSTWIE SPINNINGOWYM

27 sierpnia w Stawie Kunowskim przeprowadzono Spinningowe Mistrzostwa Koła. Zwyciężył w nich Adam Wojciechowski - 2 pkt sektorowe. Drugie miejsce zdobył Mariusz Dąbrowski - 3 pkt (1660 pkt), trzecie Bartosz Mizera - 3 pkt (1400 pkt).... więcej

ZAWODY Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA WAKACJI

26 sierpnia przeprowadzono Otwarte Zawody Spławikowe dla dzieci i młodzieży z okazji (jakże lubianej przez nasze pociechy) zakończenia wakacji. W grupie młodszej do 12 lat zwyciężył Piotr Turbiarz - 4475 pkt, drugie miejsce zajął Bartosz Kapusta - 2170 pkt, trzecie Kacper Ciuk - 1940 pkt. W grupie 13 - 16 lat na podium znaleźli się: 1. Jakub Kwapisz - 1940 pkt, Norbert Kwiecień - 1525 pkt, 3. Zuzanna Ludynia - 1405 pkt. https://www.facebook.com/pg/KO%C5%81O-PZW-nr-34-Ostrowiec-Miasto-316827788682894/photos/?tab=album&album_id=481984745500530... więcej

ODLEGŁOŚCIÓWKA W STRUGACH DESZCZU

Aktualności | 2017-08-29 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

20 sierpnia w Parku Miejskim 20 zawodników w strugach deszczu rywalizowało podczas Otwartych Zawodów Odległościowych. Zwyciężył w nich Jarosław Żywczyk - 1 pkt sektorowy - waga 5400. Drugie miejsce zajął Ireneusz Kapusta - 1 pkt sektorowy - waga 4170. Na trzecim miejscu zawody zakończył Szymon Gaweł - 1pkt sektorowy - 4115 pkt. Wszyscy Panowie z koła PZW Ostrowiec- Miasto. https://www.facebook.com/pg/KO%C5%81O-PZW-nr-34-Ostrowiec-Miasto-316827788682894/photos/?tab=album&album_id=479652539067084... więcej

GRZEGORZ MALICKI NAJLEPSZY W SANDOMIERZU

6 sierpnia na rzece Wiśle w Sandomierzu przeprowadzono Towarzyskie Zawody Gruntowe. Zwyciężył w nich Grzegorz Malicki z wynikiem 2770 pkt. Drugie miejsce zajął Paweł Książka - 2370 pkt, trzecie Andrzej Miazga - 2180 pkt.... więcej

WYNIKI III RODZINNYCH DRUŻYNOWYCH ZAWODÓW SPŁAWIKOWYCH O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA J. GÓRCZYŃSKIEGO

19 sierpnia odbyła się 3 edycja Otwartych Rodzinnych Drużynowych Zawodów Spławikowych pod patronatem Górczyńskiego. Tym razem przeprowadzono je na Częstocicach 9poprezdnie w Parku Miejskim i na Gutwinie). Wygrała drużyna w składzie Michał i Piotr Turbiarz (koło Brody) - 4 pkt , drugie miejsce wywalczyli Paweł i Zuzanna Ludynia (koło Ostrowiec-Miasto) - 7 pkt, trzecie - Ireneusz oraz Bartosz Kapusta (koło Ostrowiec-Miasto) - 8 pkt ( ponieważ 3 drużyny miały tyle samo punktów, o 3 miejscu decydowała łączna waga ryb). Tradycyjnie nagrodzony został ...... więcej

PATRYK RZEPKA WICEMISTRZEM OKRĘGU

Aktualności | 2017-06-13 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

Reprezentant naszego koła Patryk Rzepka zajął drugie miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Okręgu Kielce w kategorii junior. Dokładne wyniki w linku poniżej. http://www.pzw.org.pl/kielce/wiadomosci/151745/60/wyniki_indywidualnych_splawikowych_mistrzostw_okregu2017... więcej

IV MIEJSCE DRUŻYNY W OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY OKRĘGU PZW KIELCE

Aktualności | 2017-05-16 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

14 maja odbyła się XXIII Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich zorganizowana przez Okręg w Kielcach oraz oba ostrowieckie koła. Olimpiada rozpoczęła się zawodami spławikowymi. Nasze koło reprezentowali: Kacper Ciuk (do 12 lat) - 4 miejsce w swoim sektorze - 515 pkt, Adam Pater (do 14 lat) - 6 miejsce w sektorze - 710 pkt oraz Jakub Kwapisz (do 16 lat) - 2 miejsce w sektorze - 1470 pkt. 12 punktów sektorowych pozwoliło naszej drużynie uzyskać 4 miejsce. Zawody wygrała drużyna z Buska Zdroju. Miejsce drugie wywalczyli reprezentanci koła ...... więcej

ZNAMY NOWYCH MISTRZÓW KOŁA

Aktualności | 2017-05-08 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

Wczoraj odbyła się II tura Mistrzostw Koła w Wędkarstwie Spławikowym. Wyniki drugiej przedstawiają się następująco: kategoria senior 1. Szymon Gaweł - 2915 pkt 2. Jarosłąw Książka - 2780 pkt 3. Ireneusz Kapusta - 2160 pkt kategoria U25 1. Arkadiusz Tutalak - 1875 pkt kategoria junior 1. Patryk Rzepka - 2380 pkt 2. Jakub Kwapisz - 2125 pkt 3. Wojciech Kotaś -2035 pkt kategoria kadet 1. Adam Pater - 1900 pkt 2. Kacper Ciuk - 1620 pkt 3. Zuzanna Ludynia - 1310 pkt Po dwóch turach na mistrzowskim podium stanęli: kategoria senior 1. Szymon Gaweł - 3 pkt 2. Ireneusz Kapusta ...... więcej

Jaką rybą zarybiłbyś najchętniej zbiornik Częstocice?