Aktualności | 2016-11-30 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

W dniu 24.11.2016 zarybiono po raz drugi zbiornik Częstocice. Do wody trafiło 500 kg karasia, 200 kg karpia oraz 60 kg tołpygi. Ryby zakupiono ze środków koła za kwotę 4 000 zł. Wędkować na zbiorniku można od 9 grudnia.... więcej

FILM Z ZARYBIENIA ZBIORNIKA CZĘSTOCICE

Aktualności | 2016-11-11 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

ZAWODY Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA SEZONU

Aktualności | 2016-11-07 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

6 listopada zostały przeprowadzone ostatnie zaplanowane na ten rok zawody wędkarskie (choć jeśli Pani Zima okaże się łaskawa dla "podlodoców", to kto wie? :) ). Odbyły się ona na zbiorniku Częstocice. Oczywiście miały charakter otwarty oraz odbyły się w 2 kategoriach. Wyniki przedstawiają się następująco: Grunt: 1. Robert Cebula - 2990 pkt (Ostrowiec-Miasto) 2. Artur Maj - 2480 pkt (Ostrowiec-Miasto) 3. Mateusz Bielakowski - 1930 pkt (Ostrowiec-Miasto) Spławik: 1. Ireneusz Kapusta - 2000 pkt (Ostrowiec-Miasto) 2. Kamil Kuzia - 1900 pkt (Brody) 3. Krzysztof ...... więcej

TERAZ NASZ FACEBOOK DLA WSZYSTKICH

Aktualności | 2016-10-25 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

Teraz pod tym adresem znajdziecie nas na Facebooku - nie jest wymagane posiadane konta. Krótko mówiąć, teraz wszyscy będą mieli do niego dostęp. https://www.facebook.com/KO%C5%81O-PZW-nr-34-Ostrowiec-Miasto-316827788682894/... więcej

WYNIKI ZAWODÓW O PUCHAR PREZESA

Aktualności | 2016-10-21 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

9 października odbyły się Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa Koła Ostrowiec-Miasto. Przeprowadzono je na Zochcinku. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach. W kategorii spławikowej zwyciężył Ireneusz Kapusta (Ostrowiec-Miasto) - 10740 pkt , drugie miejsce zajął Kamil Kuzia (Brody) - 7730 pkt, trzecie Jakub Kwapisz - 5540 pkt. W kategorii gruntowej wygrał Artur Maj - 1 pkt. sektorowy (waga 18600 g), drugą lokatę wywalczył Konrad Lipka - 1 pkt. sektorowy (waga 12370 g), zaś trzecią Łukasz Pater - 2 pkt. sektorowe (waga 8530 g). Wszyscy trzej z koła ...... więcej

ZAWODY RODZINNE NA GUTWINIE

Aktualności | 2016-10-15 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

Niedzielne zawody zostaną przeprowadzone na Gutwinie. Serdecznie zapraszamy.... więcej

ZAPRASZAMY NA TOWARZYSKIE ZAWODY GRUNTOWE

Aktualności | 2016-09-25 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

Zarząd koła PZW Ostrowiec-Miasto zaprasza na Towarzyskie Zawody Gruntowe, które odbędą się 2 października na rzece Wiśle w Sandomierzu. Zapisy do 29 września w sklepie Egzotica. Wyjazd o godzinie 5:00 ze stałych punktów. Zawody zaliczane są do klasyfikacji Wędkarz Roku. Serdecznie zapraszamy.... więcej

ADAM WOJCIECHOWSKI SPINNINGOWYM MISTRZEM KOŁA

Aktualności | 2016-08-26 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

21 sierpnia na zbiorniku Wióry odbyły się Mistrzostwa Koła w Wędkarstwie Spinningowym. Zwyciężył w nich Adam Wojciechowski, drugie miejsce zajął Jarosław Żywczyk, a trzecie Zbigniew Kutyła.... więcej

ZAPRASZAMY NA OTWARTE ZAWODY SPŁAWIKOWE I GRUNTOWE O PUCHAR STAROSTY

Aktualności | 2016-08-22 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

Zarząd koła PZW OStrowiec-Miasto zaprasza na Otwarte Zawody Spławikowe oraz Gruntowe, które odbędą się 28 sierpnia na zbiorniku Częstocice. Zapisy pod numerem telefonu - 602-453-297. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zbiórka o godzinie 7:00. Serdecznie zapraszamy.... więcej

WYNIKI OTWARTYCH ZAWODÓW ODLEGŁOŚCIOWYCH

Aktualności | 2016-08-21 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

14 sierpnia na zbiorniku Zochcinek odbyły się Otwarte Zawody Odległościowe. Miejsce na podium wywalczyli bracia Kotasiowie (koło Ostrowiec-Miasto). Miejsce pierwsze zajął Piotrek z wynikiem 5300 pkt, zaś Wojtek stanął na najniższym stopniu podium zdobywając 3650 pkt. Rozdzielił ich Michał Turbiarz ze Starachowic - 3650 pkt. Serdecznie dziękujemy zarządowi koła PZW w Opatowie za udostępnienie zbiornika.... więcej

Jaką rybą zarybiłbyś najchętniej zbiornik Częstocice?