Aktualności | 2016-10-25 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

Teraz pod tym adresem znajdziecie nas na Facebooku - nie jest wymagane posiadane konta. Krótko mówiąć, teraz wszyscy będą mieli do niego dostęp. https://www.facebook.com/KO%C5%81O-PZW-nr-34-Ostrowiec-Miasto-316827788682894/... więcej

WYNIKI ZAWODÓW O PUCHAR PREZESA

Aktualności | 2016-10-21 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

9 października odbyły się Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa Koła Ostrowiec-Miasto. Przeprowadzono je na Zochcinku. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach. W kategorii spławikowej zwyciężył Ireneusz Kapusta (Ostrowiec-Miasto) - 10740 pkt , drugie miejsce zajął Kamil Kuzia (Brody) - 7730 pkt, trzecie Jakub Kwapisz - 5540 pkt. W kategorii gruntowej wygrał Artur Maj - 1 pkt. sektorowy (waga 18600 g), drugą lokatę wywalczył Konrad Lipka - 1 pkt. sektorowy (waga 12370 g), zaś trzecią Łukasz Pater - 2 pkt. sektorowe (waga 8530 g). Wszyscy trzej z koła ...... więcej

ZAWODY RODZINNE NA GUTWINIE

Aktualności | 2016-10-15 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

Niedzielne zawody zostaną przeprowadzone na Gutwinie. Serdecznie zapraszamy.... więcej

ZAPRASZAMY NA TOWARZYSKIE ZAWODY GRUNTOWE

Aktualności | 2016-09-25 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

Zarząd koła PZW Ostrowiec-Miasto zaprasza na Towarzyskie Zawody Gruntowe, które odbędą się 2 października na rzece Wiśle w Sandomierzu. Zapisy do 29 września w sklepie Egzotica. Wyjazd o godzinie 5:00 ze stałych punktów. Zawody zaliczane są do klasyfikacji Wędkarz Roku. Serdecznie zapraszamy.... więcej

ADAM WOJCIECHOWSKI SPINNINGOWYM MISTRZEM KOŁA

Aktualności | 2016-08-26 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

21 sierpnia na zbiorniku Wióry odbyły się Mistrzostwa Koła w Wędkarstwie Spinningowym. Zwyciężył w nich Adam Wojciechowski, drugie miejsce zajął Jarosław Żywczyk, a trzecie Zbigniew Kutyła.... więcej

ZAPRASZAMY NA OTWARTE ZAWODY SPŁAWIKOWE I GRUNTOWE O PUCHAR STAROSTY

Aktualności | 2016-08-22 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

Zarząd koła PZW OStrowiec-Miasto zaprasza na Otwarte Zawody Spławikowe oraz Gruntowe, które odbędą się 28 sierpnia na zbiorniku Częstocice. Zapisy pod numerem telefonu - 602-453-297. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zbiórka o godzinie 7:00. Serdecznie zapraszamy.... więcej

WYNIKI OTWARTYCH ZAWODÓW ODLEGŁOŚCIOWYCH

Aktualności | 2016-08-21 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

14 sierpnia na zbiorniku Zochcinek odbyły się Otwarte Zawody Odległościowe. Miejsce na podium wywalczyli bracia Kotasiowie (koło Ostrowiec-Miasto). Miejsce pierwsze zajął Piotrek z wynikiem 5300 pkt, zaś Wojtek stanął na najniższym stopniu podium zdobywając 3650 pkt. Rozdzielił ich Michał Turbiarz ze Starachowic - 3650 pkt. Serdecznie dziękujemy zarządowi koła PZW w Opatowie za udostępnienie zbiornika.... więcej

ZAPRASZAMY NA ZAWODY GRUNTOWE NAD WISŁĄ

Aktualności | 2016-06-27 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

Zarząd koła PZW Ostrowiec-Miasto zaprasza na zawody gruntowe, które odbędą się 03.07.2016 na rzece Wiśle - Kolonia Raj. Wyjazd o godzinie 3:00. Zapisy oraz więcej informacji u Pana Kazimierz Stańka - 664-724-819. Serdecznie zapraszamy.... więcej

II TURA ZA NAMI, MISTRZOWIE KOŁA JUŻ ZNANI

Aktualności | 2016-06-06 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

5 czerwca na zbiorniku Częstocice odbyła się II tura Mistrzostw Koła w Wędkarstwie Spławikowym. Wyniki przedstawiają się następująco: kategoria senior 1. Paweł Książka- 4720 pkt 2. Ireneusz Kapusta - 3130 pkt 3. Arkadiusz Tutalak - 2850 pkt kategoria junior 1. Patryk Rzepka - 2820 pkt 2. Jakub Kwapisz - 960 pkt kategoria kadet 1. Parszewski Jan - 1030 pkt 2. Pater Adam - 920 pkt 3. Ludynia Zuzanna - 690 pkt. W kategorii SENIOR mistrzem koła został Paweł Książka zdobywając 3 pkt. , vicemistrzem Ireneusz Kapusta - 5 pkt, drugim vicemistrzem Piotr Kotaś - 6 pkt. W kategorii ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Aktualności | 2016-06-01 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

29 maja na zbiorniku Częstocice odbyły się Otwarte Zawody Spławikowe z okazji Dnia Dziecka. 26 zawodników i zawodniczek startowało w dwóch kategoriach wiekowych. W grupie starszej (13 - 16 lat) na podium stanęli: 1. Kacper Michta - 825 pkt. 2. Norbert Kwiecieć - 305 pkt. 3. Bartosz Rozalicz - 220 pkt. W grupie młodszej (do 12 lat) najlepsi byli: 1.Bartosz Michta - 730 pkt 2. Kacper Ciuk - 695 pkt 3. Bartosz Płatek - 375 pkt. Dzięki uprzejmości właścicielki sklepu wędkarskiego "Edyta" mogliśmy również wręczyć puchary za największą oraz najmniejszą rybę ...... więcej